Topic: Wyposażenie do pokoju dziecka

Witam. Mój syn w końcu doczekał się własnego pokoju i teraz wraz z żoną go urządzamy. Większość rzeczy już kupiliśmy, ale szukamy różnych, ciekawych dodatków jak stylowe lampki do pokoju dziecięcego itp. Ogólnie coś, żeby kojarzyło się z młodzieżowym stylem i wyglądało oryginalnie. Nie chcemy urządzać w pełni pokój naszego dziecka tak, by przypominał pokój dorosłych, macie może jakiś sklep, gdzie moglibyśmy dokonać małych zakupów?

Re: Wyposażenie do pokoju dziecka

Ja głównie kupuję wszystko w sklepach internetowych i jakoś nie przywiązuje uwagi do jednego, specyficznego sklepu. Lubię po prostu szukać produktów po różnych stronach. Mogę doradzić, żeby po prostu wspisać szukaną frazę w wyszukiwarce i przeglądać strony, ze sklepami które się wyświetliły.

Ja jestem na podobnym etapie co Ty, tzn. niedawno jeszcze kupowałem domek dla dziecka, który wstawiłem do ogródka, a tu już moje dziecko domaga się oddzielnego pokoju i prywatności. Kiedy te dzieci nam dorastają?

Rzuć okiem na liliko.pl mają bardzo bogaty wybór wielu produktów, czy to w sam raz do pokoju dziecka czy ogólnie do domu.

No dziękuję wszystkim za udział w dyskusji i podzielenie się ze mną swoimi przemyśleniami. Dodam, zę również się często łapie na tym, że myślę sobie kiedy mój syn tak szybko dorósł.. to jest aż niebywałe, zawsze śmiałem się z tego typu określeń i myślałem sobie, że tylko stare dziadki tak mówią, a to proszę.. czas każdego ściga.