Topic: Gdzie kupić lapka

Witam patrze sobie w porownywarki cenowo i aktualnie rozkminiam gdzie najlepiej kupic laptopa. Wiadomo ze wszedzie kazdy moze miec inna cene, tu ten ma nizsza, ten wyzsza, a tam odwrotnie. dlatego zwracam sie do WAS z pytaniem czy znacie moze taki sklep gdzie jest ogolnie tanio, rozsadne ceny, ale tez handluja tylko dobrym towarem i sa uczciwi. Ktos cos?

Re: Gdzie kupić lapka

ja ci moge szczerze polecic sklep internetowy mct-sklep.pl. kupowalem od tego sprzedawcy juz chyba trzy laptopy na przestrzeni lat i ani razu nie bylem rozczarowany. zawsze maja nowinki techniczne i to w duzo nizszych cenach niz u konkurencji. oczywiscie sa tez te najwysze model powyzje 10 tys ale to juz nie dla mnie

tak tak w MCT są i Delle czyli w sumie najlpesze laptopy (bo apple to dla pozerow), ThinkPad X240 i inne wysokie modele z tej biznesowej serii.. Zdaje sie ze widzialem tam tez Dell Precision ktory jest moim osobistym marzeniem ze wzgledu na parametry graficzne i wygode pracy dla tworcy kreatywnego ale teraz nie wiem i bym musial sprawdzic. pozdrawiam

Dla mnie idealny jest HP ZBook 17 ale byl kupiony gdzie indziej. chyba trudno o bardziej klasyczny laptop, ktory sie nie nagrzewa i dlugo trzyma. jeden kabelek i wszystko podlaczone, bez biegania z wtyczkami ladowarkami..

zgadza sie dell ma super system ladowania