Topic: Problemy łózkowe z moim chłopakiem

Witajcie forumowicze, mam problem ;( Nie wiem od czego zacząć. O tym, że mamy problemy łózkowe z moim chłopakiem to raczej u nas standard. Jakoś nie umiemy się zgrać. Ja nie lubie filmów porno, on je uważa za odpowiedni element naszej gry wstępnej. Niedawno znalazłam dziwny przyrząd w jego szufladzie w szafce nocnej, wyglądało jak jakieś urządzenie powiększające członek (kiedyś koleżanka kupowała wibrator w sklepie internetowym i przeglądałyśmy akcesoria chyba tak to się nazywało ten przyrząd) trochę się zaniepokoiłam, po co mu taki przyrząd?

Re: Problemy łózkowe z moim chłopakiem

Witaj, najprawdopodobniej Twój chłopak ma problem z wielkością swojego penisa, dlatego pewnie stosuje taką pompkę. Zazwyczaj używa się jej do masturbacji, tak więc najprawdopodobniej dogadza sobie bez ciebie, ale z tego co czytałam regularne stosowanie sprawia, iż penis się wydłuża- wiec może to robi z myślą o Tobie, byś była zadowolona. Nie wyciągaj zbyt pochopnych wniosków tylko pogadaj z nim szczerze.

Re: Problemy łózkowe z moim chłopakiem

: Hejka, co tam pompka, chociaż nie ukrywajmy powiększa penisa, wiec nie masz co panikować facet stara się dla Ciebie, a że ma przy tym przyjemność to tylko świadczy o jego sprycie big_smile poszukaj dobrze w tej szafce może znajdziesz też ringi wibrujące to opcja dla niego i dla ciebie, abyście razem mieli większą przyjemność.

Re: Problemy łózkowe z moim chłopakiem

Dziewczyno, facet powiększa sobie penisa dla Ciebie!

Re: Problemy łózkowe z moim chłopakiem

Hej, nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale wyczuwam zazdrość w Twoim temacie big_smile on się masturbuje i powiększa pompką to ty kup sobie wibrator, tutaj kilka opcji masz http://swiaterosa.pl/content/13-jaki-najlepszy-wibrator-dla-kobiety będzie wilk syty i owca cała.

Re: Problemy łózkowe z moim chłopakiem

Kobiety to ze wszystkiego problem zrobią.