Topic: Najlepsze sposoby na efektowną ekspozycję wędlin.

Kilka razy spotkałam się ze straganami wyposażonymi w minie wędzarnie. Myślę, że tak naprawdę te przenośne wędzarnie służą tylko do wabienia klientów, a nie wędzenia wędlin, ale to naprawdę działa. Znacie może jakieś inne fajne sposoby na sprzedaż/ekspozycję wędlin?

Re: Najlepsze sposoby na efektowną ekspozycję wędlin.

Najlepiej kupić jakąś ładną, podświetlaną szafę chłodniczą. W takiej szafę towar zawsze prezentuje się niezwykle efektownie. Co prawda większość osób tego typu szaf używa do sprzedaży napojów, ale chyba nic nie stoi na przeszkodzie, żeby przechowywać w nich również wędliny.

Re: Najlepsze sposoby na efektowną ekspozycję wędlin.

Do przechowywania wędlin używa się nie szaf, a lad wyposażonych w agregat z funkcją chłodniczą. Takie lady są znacznie wygodniejsze w użyciu, bo klient może oglądać towar, nie może jednak go dotykać. Bezpośredni dostęp do wędlin jest tylko od strony sprzedawcy i to jest moim zdaniem najlepsze rozwiązanie, które sprawdza się we wszystkich sklepach, niezależnie od ich wielkości. Dużo różnych, większych i mniejszych lad chłodniczych można znaleźć na http://www.essystemk.pl/index.php?p=m&idg=pr,11,400,414. Najlepiej wybrać coś z wyższej klasy energetycznej, dzięki czemu rachunki za prąd będą mniejsze.

Re: Najlepsze sposoby na efektowną ekspozycję wędlin.

Pamietam jeszcze sklepy, gdzie wendliny wisialy normalnie na hakach i tez bylo dobrze. Z ladami jest o tyle wygodniej, ze wendliny dluzej zachowuja swierzosc i klient z bliska moze przyjrzec sie produktom przed ich zakupem.

Re: Najlepsze sposoby na efektowną ekspozycję wędlin.

Ogólnie w tym serwisie essystemk.pl znaleźć można dużo różnych urządzeń chłodniczych i to nie tylko do sklepów, ale też do cukierni czy małej gastronomi. Moim zdaniem wędliny najlepiej prezentować właśnie w takich przeszkolonych ladach lub na podświetlanych regałach. Tak wyglądają najlepiej.