Topic: Jak poprawić smak wody ?

Witam tak jak w temacie zwracam sie do was z pytaniem. U nas woda nie dosc ze ma kamien to jeszcze jej smak jest naprawde godny pozalowania. juz nie raz probowalem cos z tym zrobic ale nic nie dzialalo. jakeis tam natualne metody wyczerpane to bierzemy sie za jakies inwazyjne hehe. Polecacie moze jakies metody uzdatniania wody szczegolnie? Czy to specjalsita musi zbadac najpierw wode i wtedy powie jaka metoda ?

Re: Jak poprawić smak wody ?

ja ci powiem co polecam. lampa UV do wody. to jest mega rzecz. jak mi zbadali probke wody po zalozeniu tego to sie okazalo ze nie ma tam zadnego zyjacego organizmu i ze mozna to pic z  kranu  do woli. takze mega hepi jestem tereaz. ale proponowali mi tez tam inne filtry itp.

ja ci powiem tak ze ja wszedlem na stronke wodawdomu.pl i tam jest wszystko tak wyjasnione ze od razu sie zdecydowalem na wspolprace z nimi. jednak dobra stronka internetowa to jest podstawa. obczytalem i okazalo sie do moich zastosowan najlepszy jest filtr mechaniczny wiec sie umowilismy na spotkanko, zbadali wode i super. http://www.wodawdomu.pl/uzdatnianie-wod … ody-pitnej bodajże tutaj wszystko przestudiowalem tty tez powinienes

jesli chodzi o smak wody to przeede wszystkim  trzeba zrobic filtracje na aktywnym weglu i mowi wam to fachowiec igosc ktory sie zajmowal filtrami dlugie lata. teraz mam wlasna firemke i sie nie zajmuje niczym tylko leze do gory brzuchem pozdrowki

ciekawe jak sie u mnie sprawdzi ten wegiel aktywny. bo smak wody to mamy na prawde slaby. ale licze ze cos sie poprawi jak tu fachowiec powyzej tak radzi hehehe