Topic: Kobiecy akcent na mieszkaniu

Witam. Ostatnio wprowadziłam się do swojego narzeczonego i musze przyznać, że tak nieswojo się czuję. Po pierwsze, mieszkanie jest urządzone w jakiś taki nienaturalny sposób i widać, że brakowało kobiecej ręki, bo np.: nawet nie są zawieszone żadne firanki.. znacie jakieś strony, gdzie bym mogła podpatrzyć inspiracje na urządzenie mieszkania albo kupić meble?

Re: Kobiecy akcent na mieszkaniu

Polecam w takim wypadku przejrzeć meble na: blackcatdesign.com.pl/ mają olbrzymią bazę mebli i można u nich podpatrzyć naprawdę wiele super rozwiązań wink Sama często bywam na ich stronie i ciągle coś fajnego znajdę wink

Kobiety.. przyszła co dopiero na mieszkanie i już planuje je zmienić pod siebie. No nie mogę z Wami tongue

Co w tym dziwnego? W końcu teraz wspólnie mieszkają, więc też ma prawo mieć swoje zdanie odnośnie tego gdzie mieszka. Gdy ja wraz z moim mężem się wprowadzaliśmy na nowe mieszkanie to miałam podobne odczucia jak Ty. Ale dokonałam parę zakupów i kupiłam m.in. dwa piękne fotele w kwiaty i od razu ożywiła się atmosfera wink Musisz też poszukać takie smaczki, które by Ci podpasowały.

Wpisz koniecznie skandynawski styl w przeglądarkę i pooglądaj jak piękny jest to styl wink Może pomyśl, żeby urządzić któryś z pokoi albo nawet całe mieszkanie w taki sposób? Nie dość, że wszystko wygląda schludnie to jeszcze nowoczesne i w dobrym guście wink