Topic: Karabin z reduktorem odrzutu

Kojarzycie coś takiego? Karabin z ktorego po prostu się dobrze strzeela i nie ma tego ciagłego odrzucania do tylu. Znaczy może to też wynika z niedopracowanej techniki no ale każdy kto strzela, to powie że ten odrzut to jest męczacy na dłuzsza mete.

Re: Karabin z reduktorem odrzutu

No sa przecież takie karabiny, które mają zmniejszoną te moc odrzutu poprzez specjalną budowę i tak dalej. Oczywiście to musi być porządna replika, coś jak n a przykład http://www.taniemilitaria.pl/pl,svd-dra … ,2431.html. To jest akurat super wykonane z aluminium i bardzo dobrze odwzorowano ten radziecki model, dlateg o broń ma dodatkowe atuty. Warto obejrzeć ogólnie przed zakupem, trochę wyważyć w rekac h i napewno się doceni tą broń.

mam i polecam potwierdzam Dragunov to jest super zabawka dla małych i większych chlopcow

oo proszę to jest ten sklep Tanie Militaria, ja tam kupowałem kiedyś... krzesiwa dla moich dwuch wujków zapalonych biwakowiczów smile)) To jest super bo macie dwa takie patyki jeden z metalu, drugi z tworzywa sztucznego i dzieki temu ogien sie rozpali dosłownie wszędzie. Fajnie to jest połonczone sznurkiem tak że się nigdy nie zgubi. łatwo przechować w kieszeni bojuwek czy gdzie kolwiek. no. ale nie o tym mowa. chodzilo mi o to ze skoro tam kupowalem to sklep dobry i karabinek pewnie tez dobry