Topic: Najlepsze sklepy z oświetleniem

Od dłuższego czasu szukam dobrego sklepu z oswietleniem, ale nie udało mi się jeszcze trfić na coś odpowiedniego. Odwiedzilam wszystkie sklepy stacjonarne w moim mieście i przekonałam się, że znacznie lepiej jest kupować w Internecie. Mam tylko problem, ze znalezieniem miejsca z ciekawymi lampami. Mozecie polecić jakieś sprawdzone adresy?

Re: Najlepsze sklepy z oświetleniem

Ja też długo szukalam odpowiedniego miejsca, ale na szczescie udało mi się znaleźć coś ciekawego. Polecam szczerze FHU Jankowski Lighting Maciej Jankowski. Szeroki wybór i ceny naprawde niewygórowane. Sprawdz w wolnej chwili, a może i Ty będziesz zadowolona.

Jeśli wolisz kupowac w sieci to proponuję zajrzeć tu: http://mariner-lampy.pl/pl/c/Zyrandole-nowoczesne/109. Przy ostatnim remoncie właśnie tu zamawiałem większośc lamp i żyrandoli.

Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale jeśli masz niedaleko Wrocławia to polecam niewielki sklep w okolicach swidnickiej. Znajdziesz tam przede wszystkim oświetlenie do pokoju dziecięcego, ale tez wiele ciekawych lamp i żyrandoli do innych pomieszczeń.

Napisała przecież, ze preferuje sklepy internetowe, a Ty ją wysylasz do Wrocławia. Ciezko podać adresy dobrych sklepów, jeśli nie wiemy czego tak naprawde potrzebujesz. Interesują Cię lampy mocowane pod szafkami, żyrandole, kinkiety? W jakim stylu masz mieszkanie? Jaką kasą dysponujesz? Bez sensu jest wysyłac linki do ciekawych sklepów z nowoczesnym oswietleniem, jeśli szukasz zabytkowej lampy. Napisz coś więcej, a będzie nam znacznie łatwiej.

Skoro nie rozumiesz kobiecej logiki to się nawet nie wtracaj do dyskusji. Napisała, ze lepiej jest kupowac w Internecie, ale dla dobrej lampy na pewno może przyjechac i do Wrocławia. Nie napisal jaki styl mieszkania, czyli oczywiste jest, ze mieszkanie urządzone jest normalnie – ni klasycznie ni nowocześnie…

Wiedziałam, że na forum znajdzie się ktos, kto będzie mnie doskonale rozumial. Dzięki, że jesteś! Na świdnicką wpadam w najblizszą sobotę smile