Topic: Jak zorganizować tani, a jednocześnie dobry alkohol na wesele?

Niedługo mój ślub. Najwyższa pora aby pomyśleć o zakupie odpowiedniego alkoholu na wesele tak aby był on tani, a jednocześnie dobry jakościowo. Czy zainwestować w wódkę czy może inne trunki. Co o tym sądzicie?

Re: Jak zorganizować tani, a jednocześnie dobry alkohol na wesele?

Nie ukrywając,  takim podstawowym alkoholem będącym na stołach weselników jest najczęściej wódka. Natomiast dla pozostałych gości odpowiednie będzie dobrej jakości wino i piwo.

Ostatnio byłem na bardzo hucznym weselu mojego kolegi. Muszę przyznać, że wybór alkoholi był bardzo bogaty. Kosztowałem między innymi takiego alkoholu jak https://whiskyembassy.pl/oferta/dalmore-12-year-old/. To była whisky pochodząca z regionu Highlands o bardzo charakterystycznym smaku i bogactwie aromatów. Nie tylko ja byłem zachwycony jej smakiem.

Dobrej jakości whisky na pewno zasmakuje gościom weselnym… Tymczasem warto alkohol kupować w hurtowni . Możemy w ten sposób sporo zaoszczędzić. U mnie udało się zapłacić za alkohol weselny prawie 2000 zł mniej.

@Atterigner ma rację. Ja również kupowałem na moje wesele alkohol w hurtowni. Do tej pory zostało mi prawie 10 butelek wódki , którą trzymam tylko na specjalne okazje.