Topic: Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym ?

Dzień dobry, czy ktoś mi powie co zrobić by zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym ? Na razie nie narzekam aż tak bardzo, no ale wiem, że znajomy prowadzący podobny interes ma większą sprzedaż a chyba zrobiłam już wszystko co możliwe … I no przecież nie powiem, że nie chce mieć większej sprzedaży a co za tym idzie zarobków.

Re: Jak zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym ?

A pozycjonowałaś ten sklep aby w wynikach był wysoko ? Czy po wpisaniu jakieś nazwy produktu, sklep znajomego jest wyżej w Google ?

Odpowiedź na pierwsze pytanie to nie, na drugie pytanie to tak. I nie wiem dlaczego tak jest.

To masz odpowiedź. Znajomy pewnie pozycjonuje podstrony z produktami i dlatego jest wyżej. Przez to ma lepszą sprzedaż. Ludzie klikają tylko w te linki które są wysoko. Dlatego powinnaś pomyśleć o pozycjonowaniu. Naprawdę warto. Często sprzedaż o wiele procent skacze. Do tego konwersje i te sprawy. Ale muszą to robić ludzie z doświadczeniem. Więc polecam Grupę Tense. Zresztą sama sobie sprawdź znajdziesz ich pod frazą pozycjonowanie sklepu ewentualnie bezpośrednio pod adresem grupa-tense.pl.