Topic: Jakie są Wasze opinie o Adidas Tubular? Proszę o pomoc

Ma ktoś może takie buty i może coś o nich powiedzieć? Sprawdzą się przy takim codziennym użytkowaniu?

Re: Jakie są Wasze opinie o Adidas Tubular? Proszę o pomoc

Akurat trafiłeś bo nabyłem drogą kupna takie jakiś czas temu big_smile Spoko sprawa, bardzo wygodne, nawet zimą przy mniejszych mrozach nosiłem i dawały radę wink

Biorąc pod uwagę opinie o Adidas Tubular mojego męża, który też regularnie je nosi, to są godne zakupu. Bardzo dobra podeszwa jest w tych butach, poczytaj sobie o niej tutaj https://ctxsport.com/produkt/buty-adida … ar-shadow/. Antypoślizgowa to jedno, ale skutecznie amortyzuje ciężar człowieka, chroni stawy jednym słowem mówiąc wink

OK, dziękuję za pomoc. Mogę mieć do Was jeszcze jedną prośbę? Szukam jakichś butów do sportów halowych dla syna, już takiego zdrowo wyrośniętego big_smile Może ktoś, coś?

Jeśli mam coś polecić, to kupisz w naprawdę dobrej cenie Nike Mercurial Syperfly, według mnie świetne obuwie dla młodzieży bardzo aktywnej sportowo. Solidna, antypoślizgowa guma na podeszwie i wytrzymałe materiały na górze, które pomimo tego oferują świetny komfort termiczny. Warto według mnie.

Bardzo mi pomogliście, dzięki!