Topic: Co myślicie o sterylizatorach do butelek i gdzie je dostać?

Cześć! Słyszałem ostatnio  o takim urządzeniu, które nazywa się sterylizator do butelek. oczywiście chodzi mi o takie butelki dla dzieci smile macie może takie? Rzeczywiście jest tak dobre, jak zachwalają producenci? No i jeśli warto je kupić to gdzie, najlepiej przez internet?

Re: Co myślicie o sterylizatorach do butelek i gdzie je dostać?

To jest super sprawa ten sterylizator! Ja trochę świrowałam na początku, jak to młoda mama żeby wszystko było idealnie czyste. Myłam, parzyłam te butelki po tysiąz razy, aż się mąż już na mnie wkurzał. No i to on mi zamówił ten sterylizator, hehe. Idealnie działa! Mam takie przekonanie, że wszytskie te chorobotwórcze bakterie zabija, więc przestałam świrować

Też bardzo polecam takie urządzenie! Lepiej dmuchać na zimne dla maluszka bezpieczeństwa. Poza tym nie ejst to aż taka droga sprawa i nie zajmuje dużo miejsca. Szybko można zrobić dezynfekcje w domowych warunkach. Ja sama używałam go najpierw dla pierwszego dziecka, a później jeszcze dla córki po rocznej przerwie i dalej działał dobrze, bo wybrałam taki o sporej mocy

Dziękuję za te rady, zdecydowałem że kupię. Już mi się nie chce naprawdę tych butelek gotować, w sumie z tym tylko więcej zachodu. Pytanie jeszcze tylko - gdzie najlepsze i w dobrych cenach sprzedają? No i żeby nie czekać dwa miesiące na przesyłkę, bo mi dziecko zdąży prawo jazdy zrobić hehe

A ja uważam, że to bez sensu, Gotowanie butelki w zupełności wystarczy, przecież to zabija też wszystkie bakterie. Po co wydawać pieniądze na kolejny gadżet i zagracać dom, bo przecież ile z tego pokorzystasz? rok?

Niby rozumiem takie myślenie, ale dla mnie to była ulga psychiczna po prostu, takie poczucie pewności no i dla moje go męża, bo jak pisałam, przestałam tak świrować smile zamawiałam w takim fajnym sklepie ten sterylizator https://wyprawkowy.pl/sterylizatory-180. Szybko mi dostarczyli, produkt taki jak w opisie i na obrazku, wszystko cacy. No i oczywiście cena też była dobra, sam sobie przejrzyj jak tam teraz mają smile