Topic: Nowoczesne domy o konstrukcji szkieletowej: tak czy nie?

jesteście na tak czy nie? jak patrzycie na rozwój budownictwa w Polsce?

Re: Nowoczesne domy o konstrukcji szkieletowej: tak czy nie?

moim zdaniem to super, że wszystko się tak rozwija. Polska zawsze trochę powoli, ale jednak otwiera się na nowości i domy szkieletowe są coraz bardziej modne. Myślę, że przemawiają za tym rozsądne argumenty.

niektórzy moi znajomi podchodzili sceptycznie, ale ja postanowiłem pójść z prądem i postawiłem na domy o konstrukcji szkieletowej, wybudowałem sobie taki. Wyszło na moje. Jest naprawdę porządny, stabilny, a do tego ładny i energooszczędny. Korzystałem z takich rozwiązań http://ratajewski.com.pl/www/technologia/ i polecam wszystkim.

i jak, faktycznie z 15% taniej?

wiesz co, nie przeliczałem tego dokładnie, ale jest odczuwalnie dużo taniej i szybciej, to fakt.

ja sobie przeliczałem i się mniej więcej zgadza ten przelicznik. Jestem za domami energooszczędnymi i z ciekawością śledzę nowe trendy w budownictwie. Fajnie, że wszystko rozwija się w dobrą stronę, mamy coraz więcej możliwości i sposobów na cięcie kosztów. Jeszcze trochę i dom będzie normą dla osób w każdym budżecie.

byłoby super, bo marzę o własnym domku. Też mnie to cieszy, że można wybierać z różnych technik i że półki cenowe są takie zróżnicowane.

ale pamiętajcie, nie tylko o cenę chodzi.;)