Topic: Pełna księgowość w Warszawie dla spółki? Do kogo się zgłosić?

Prowadzę spółkę która zajmuje się handlem zagranicznym i potrzebuję kogoś sprawdzonego do prowadzenia pełnej księgowości. Moja księgowa ma teraz urlop macierzyński więc muszę ją chwilowo zastąpić.

Re: Pełna księgowość w Warszawie dla spółki? Do kogo się zgłosić?

Ze swojej strony na pewno mogę polecić prowadzić pełną księgowość w Warszawie razem z firmą ze strony http://www.1abr.pl/pelna-ksiegowosc-warszawa.html. Co prawda zmieniłam formę rozliczania wraz z założeniem nowej działalności ale biuro pozostało to samo wink

A nie myślałeś żeby np. twoja księgowa pracowała z domu. U mnie w firmie jak księgowa była w ciąży to sama zaproponowała że może robić wszystko z domu. Wysyłałam jej zdjęcia faktur przez telefon wink

Myślałem ale papierów u mnie w firmie jest bardzo dużo a nie chciał bym jej aż tak obciążać kiedy musi się zająć dzieckiem.

W twoim wypadku 1A Biuro Rachunkowe będzie doskonałym wyborem. Bez problemu radzą sobie z pełną księgowością i dużą ilością dokumentów. Sam od dłuższego czasu współpracuję z firmą 1A Biuro Rachunkowe i złego słowa o nich nie powiem.

Korzystałem, korzystam i pewnie jeszcze długo będę korzystać. Polecam!