Topic: Katar u niemowlaka – co kupić?

mam problem, bo mój mały ma zatkany nosek i musimy go jakoś oczyszczać. To moja pierwsza ciąża i jeszcze nie mam wprawy, boję się, że coś mu uszkodzę albo że sprawię mu ból… słyszałam, że są takie specjalne produkty z apteki do oczyszczania noska, może bylibyście w stanie mi coś ciekawego polecić?

Re: Katar u niemowlaka – co kupić?

słyszałaś o katarku plus? Bardzo dobrze działa i jest w stu procentach bezpieczny. Stosuję u swojego malucha w codziennej higienie.;)

nie słyszałam. Napiszesz coś więcej?

jasne, może po prostu zerknij sobie na stronę internetową https://www.aptekagemini.pl/katarek-plu … -nosa.html, tam masz w miarę dokładny opis produktu i zobaczysz jak to wygląda. Można go stosować od pierwszego dnia życia, także jest naprawdę delikatny.

popieram, takie aspiratory są bardzo przydatne. Czasami też w przypadku starszych dzieci, jeśli są chore i nie mogą normalnie wydmuchać noska.

dzięki dziewczyny, bardzo mi pomogłyście! To teraz jeszcze jedno, bardziej krępujące pytanie… po ciąży mam problem z hemoroidami. Jak sobie z tym poradzić?

po ciąży organizm może mieć przeróżne problemy, norma.;) na hemoroidy polecam procto-glyvenol, tabletki, którą pomogą ci szybko zapomnieć o problemie. Tylko pamiętaj, że jeśli karmisz dziecko to takie rzeczy zawsze warto skonsultować z lekarzem i nie brać leków na własną rękę.

też polecam ten procto glyvenol.;)

to może faktycznie spytam lekarza czy wolno mi go brać, choć chciałam uniknąć tej konfrontacji.;) dzięki jeszcze raz, jesteście świetne, odpowiedź na wszystko