Topic: Gdzie warto zapisać się na kurs na wózki widłowe w Poznaniu?

Witajcie. Chciałbym podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i przejść specjalistyczny kurs na wózki widłowe w Poznaniu. Gdzie najlepiej zapisac się na taki kurs?

Re: Gdzie warto zapisać się na kurs na wózki widłowe w Poznaniu?

Według mnie najlepszy kurs na wózki widłowe w Poznaniu to ten opisany pod linkiem http://oferta.bhp-poznan-szkolenia.pl/k … k-widlowy/. Kurs ten organizuje uznany ośrodek szkoleniowy, w którym pracują doświadczeni instruktorzy dysponujący nowoczesnym i niezawodnym sprzętem. Poza tym cena kursu jest bardzo atrakcyjna.

Aha. Nie znałem wczesniej tej oferty. A co konkretnie znajduje się w programie tego kursu na wózki widłowe?

W programie szkolenia znajduje się przede wszystkim praktyczna nauka jazdy wózkiem pod okiem specjalisty, a także omówienie zasad poruszania się wózkiem po terenie zakładu pracy. Poza tym są tam takie zagadnienia, jak: budowa i funkcjonowanie zespołów roboczych róznych typów wózka widłowego, zasady wymiany butli gazowej w wózkach, podstawy ładunkoznawstwa, jak również zasady udzielania pierwszej pomocy.

Aha, przekonałeś mnie, żeby zapisac się na ten kurs. Skontaktuję się z tym ośrodkiem szkoleniowym i zapytam o termin najbliższego szkolenia.