Topic: Zamawiał ktoś w Poznaniu rolety dzień noc?

Witam wszystkich forumowiczów. Czy ktoś z was zamawiał może rolety dzień noc w Poznaniu i zechciałby podpowiedzieć w którym sklepie wychodzi najkorzystniej pod wzgledem ceny i jakości? Byłabym naprawdę bardzo wdzięczna za pomoc bo juz od kilku dni szukam i szukam a nic konkretnego jak dotad nie znalazłam.

Re: Zamawiał ktoś w Poznaniu rolety dzień noc?

Proszę: https://sundeco.com.pl/PL-H14/rolety-dzien-noc.html, firma jest sprawdzona, mają w ofercie dobrze wykonane i niedrogie rolety dzień noc Poznań pod tym względem nie ma dla nich konkurencji. Poza tym możesz poprosić o zwymiarowanie i montaż co polecam bo sam korzystałem i cieszę się teraz ładnymi, idealnie dopasowanymi roletami. Pozdro!

Nie wiem skąd takie zainteresowanie roletami dzień noc ale nie jest to dobry wybór. Trudno jest naprawić mechanizm jesli cos sie zepsuje. U mojego znajomego po roku użytkowania zaczely strasznie piszczec a po dwóch latach w ogóle się podarły. Moze to kwestia słabego materiału a może zbyt dużego naprężenia – tego nie wiem ale mimo wszystko unikałbym tych udziwnień.

Moje są wporządku. Nie wiem dokładnie czy już 3 a może 4 lata je mam ale działają bez zarzutu. Uważam że to najlepszy wybór bo oprócz eleganckiego i nowoczesnego wyglądu fajnie przesłaniają okno, rzeczywiście idealnie spisują się w dzień i w nocy jak sama nazwa wskazuje. Może na rynku krążą jakieś podróbki o słabej jakości ale jak zamówisz na sundeco.com.pl to na pewno nie bedziesz żałować. Pozdrawiam serdecznie.

Aha czyli mój znajomy kupił podróbki tak?

No pewnie tak skoro takie rzeczy sie z nimi działy. Ale bedac szczerą to coś mi tu nie gra bo nawet najtansze z najtańszych działają porządnie.