Topic: Markowe akcesoria odzieżowe i ubrania – czy to dobry pomysł na prezent?

Mój chłopak deliktanie mówiąc nie przykłada zbyt dużej uwagi do jakości ubrań jakich używa, chociaż wiele osób mówi mu o tym, że powinno być zupełnie odwrotnie. Chciałabym na niego wpłynąć i zastosować przy tym mały fortel. Pomyślałam, że zacznę mu po prostu kupować takie ubrania i akcesoria. Mi na pewno nie odmówi smile)) Jak myślicie czy takie markowe ciuchy sprawdzą sięjako oferta prezentowa?

Re: Markowe akcesoria odzieżowe i ubrania – czy to dobry pomysł na prezent?

No nie ma chyba nic lepszego dla faceta niż para nowych spodni czy fajna koszula. Przynajmniej jak wychodzę z założenia, że tego rodzaju ubrania znacznie poprawiają status człowieka i pozwalają mu na przykład czuć się lepiej. Mam nadzieję, że i w przypadku Twojego chłopka to zadziała.

Muszę przyznać koledzę rację. Wystarczyło zmienić styl ubierania, a człowiek patrzy na świat zupełnie inaczej i co najważniejsze również na mnie patrzą już zupełnie inaczej. A ubrania to w internecie zamawiam, bo w outletach są najlepsze ceny.

Z cenami to oczywiście prawda i z outletami w sumie też, tylko, że w internecie bardzo mało outletó działa. Ja kupuję generalnie w jednym i można go znaleźć tutaj https://sklep.royal-shop.pl/pl/c/czapki-meskie/224 i w tym miejscu są akurat markowe czapki męskie. Oczywiście jest też cała grupa innych działów, gdzie markowych ubrań jest cała masa.

To co pomoże podnieść styl Twojego chłopaka to także markowe akcesoria odzieżowe markowe oczywiście. Mam tutaj na myśli i paski jako dodatek do markowych spodni, czy portfel, w którym można schować trohę gotówki na takie zakupy. Tak zupełnie poważnie to te właśnie artykuły można znaleźć tutaj https://sklep.royal-shop.pl/pl/c/Akcesoria/328 w cenie o jakiej do tej pory nie słyszeliści.

W międzyaczie już zamówiłam fajne koszule...Jak bym wiedziałą o istnieniu tego sklepu to cała sprawa już by się dawno zakończyła. Dziękuję Wam wszystkim za pomoc, bo nie było łatwo.

No nie ma takich sklepów, które gwarantują, że jakość towaru jest na odpowiednim poziomie. Duże na rynku różnego rodzaju podróbek, zwłaszczca tych słabo zrobionych, które mają jednak cenę na podobny poziomie co oryginały.