Topic: Szukam pojemników na sosy - gdzie je kupujecie?

Otwieram restaurację i muszę znaleźć dostawcę pojemników na sosy. Możecie polecić jakieś przedsiębiorstwo? Generalnie nie szukam nic nadzwyczajnego. Wiadomo, że na początku nie stać nas na niewiadomo co.

Re: Szukam pojemników na sosy - gdzie je kupujecie?

Sosy najlepiej podawać w szklanych naczyniach - raczej coś takiego nie powinno być drogie, a będzie się świetnie prezentować. Postaw po prostu na zwykłą białą zastawę. Jest bardzo tania, a przede wszystkim dobrze wygląda.

Nie, nie, źle trochę się wyraziłem. Robimy jedzenie na szybko i stawiamy na naczynia jednorazowe, więc interesuje mnie coś takiego. Nie określiłem wcześniej, więc mimo wszystko dziękuję za chęci.

To koniecznie sprawdź pojemniki na sosy na stronie https://cantino.pl/Sklep/Type/ProductsL … -dipy-lody. Pewnie o coś takiego Ci chodzi. Sama zamawiam u nich sporo rzeczy do baru - mają ekologiczne sztućce, talerzyki, pojemniki do przechowywania i wiele, wiele innych elementów, które mogą zainteresować właścicieli punktów gastronomicznych.

Zgadzam się z koleżanką. Zamawiam u nich już od lat i nigdy mnie nie zawiedli. Przede wszystkim mają bardzo fajne ceny. Za kilkadziesiąt opakować zapłacisz tylko parę złotych. Raczej nie ma co szukać innego dostawcy. Od nich zawsze dostaniesz przesyłkę na czas.

Dobre w takim razie skuszę się na ich ofertę skoro tak zachwalacie. Nie zaszkodzi spróbować, może akurat wszystko będzie w porządku i nawiążemy dłuższą współpracę. Trzymajcie kciuki za mój biznes!