Topic: Znacie jakiś sklep z feromonami dla kobiet?

Witajcie, mam pytanie o sklep z feromonami kobiecymi? Czytałam o tym, że one działają naprawdę i chciałabym wypróbować, na takim jednym facecie, który mi się podoba. wink

Re: Znacie jakiś sklep z feromonami dla kobiet?

Myślisz, że feromony naprawdę działają? A mi się zawsze wydawało, że to bujda na resorach, w sensie że to reklama a nie prawda. Ciekawa jestem opinii jakiejś dziewczyny, która naprawdę sprawdzała ich działania.

Ja sprawdzałam, dzisiaj jestem szczęśliwą mężatką, udało mi się tego konkretnego chłopaka uwieźć feromonami właśnie. Nie ma ściemy, to naprawde działa.

O, a możesz napisać, co dokładnie kupiłaś? I gdzie?

Jasne, zaraz ci pokażę, wstawię link żebyś wiedziała o jaki sklep z feromonami dla kobiet chodzi. Kupiłam tam chyba dwa rodzaje, tak, na pewno dwa – jedne czyste feromony a rdugie perfumowane, oba był fajne i zrobiły, co miały za zadanie. wink

O, tutaj masz namiary na ten sklep z feromonami dla kobiet mam nadzieję, że uda ci się przeprowadzić plan wink ale z tymi feromonami nie powinnaś mieć problemów. http://www.twoja-fantazja.pl/22-feromony-damskie teraz tak sobie myślę, że chyba kupię małą buteleczkę, żeby męża po latach na nowo podkręcić. wink)) W sumie kto powiedział, że w małżeństwie nie trzeba się już uwodzić? wink

No to jest dobra maksyma – uwodzenie w małżeństwie to ważna sprawa, ludzie za bardzo sobie odpuszczają, nie?

Właśnie, a potem są z tego same rozwody. hmm

Dzięuję ci za link, na pewno sobie coś zamówie, bo ceny są bardzo fajne – myślałam że będą droższe te feromony – a tu taka niespodzianka cenowa.

Też mi się wydawało, że to drogi interes, a tu akurat jest tak, że nie tracisz majątku. Też byłąm mile zaskoczona.

Cześć, znam ten sklep, niezły asortyment mają. wink

A feromony próbowałaś?

Nie, ale w Twoja Fantazja kupiłam dużo fajnych rzeczy dzięki którym nie nudzimy się z chłopakiem w sypialni. wink

Choć teraz jak was czytam to może i feromony kupię?

Ja na pewno zamówię, bo chcę wypróbować je na jednym takim. wink

Powodzenia ci zyczę. wink i temu facetowi, żeby się poddał. wink