Topic: Szkolenie z zarządzania stresem w Gdańsku, znacie kogoś dobrego?

Hej wszystkim. Piszę ponieważ szukam porady. Prowadzę własną działalność i od jakiegoś czasu moja firma dostaje bardzo dużo zleceń. Niestety widzę, że przez napięty harmonogram, krótkie terminy wykonania zleceń moi pracownicy cały czas chodzą zestresowani. Szukam kogoś kto prowadzi takie szkolenia. Znacie kogoś takiego?

Re: Szkolenie z zarządzania stresem w Gdańsku, znacie kogoś dobrego?

W twoim wypadku chyba najlepiej by było znaleźć jakiegoś coacha. Dużo się ostatnio mówi na ich temat, że jest to zawód w ogóle nie przydatny ale właśnie w takich wypadkach jak twój ktoś taki jest bardzo potrzebny. Wysyłam ci kilka linków które znalazłem przed chwilą, może pomogą wink

Jest bardzo duża fala krytyki na ich temat, ale prawda jest taka, że jest to potrzebne. Sama szukałam coacha z Gdańska i trafiłam na stronę http://pomorskiecentrumcoachingu.pl/. Pani Magda bardzo dobrze potrafi zmotywować, ale także rozwiązać wiele problemów takich jak zarządzanie czasem albo właśnie radzenie sobie ze stresem wink

Szczerze mówiąc sam przez długi czas nie wierzyłem, że takie działania w ogóle mają sens, ale prawda jest taka, że coach to osoba która patrzy z boku na problem który doskwiera ci w pracy lub w życiu. Jest to ogromna dawka motywacji do tego żeby zacząć działać nieszablonowo wink

Wystarczy wejść sobie na profile społecznościowe znanych coachów i widać jak duża fala krytyki jest tam wylewana. Mi się wydaje, że problem jest w tym że ludzie nie wiedza jakie te osoby maja zadanie. Ja uważam że taka osoba naprawdę dużo by wniosła do mojej firmy.

Mnie również jakiś czas temu interesowało szkolenie z zarządzania stresem w Gdańsku i szczerze mogę polecić stronę o której mówiła koleżanka wyżej. Wszystko masz dokładnie opisane na http://pomorskiecentrumcoachingu.pl/szk … e-stresem/. Coach to nie tylko motywacja, to ktoś to patrzy bez emocji na nasze czynny i wyłapuje to co nie powinno mieć miejsca.

Ja tam osobiście lubię sobie wejść w internet i oglądać tego typu filmy. To takie trochę psychologiczne podejście ale bardziej w temacie pracy i rozwoju osobistego. Zawsze mnie to mocno napędza wink