Topic: Czy znajdę gdzieś terapię Gestalt w Poznaniu?

Słyszałam o terapii Gestalt, która  traktuje człowieka jako całość. To znaczy, że w niej jest ważne zarówno ciało, jak i psychika. A jako, że ja się czuję trochę jak zlepiona z różnych części, to pomyślałam, że dobrze by było się udać do specjalisty, który pomoże mi poznać siebie taką, jaką jestem i każda ta część mnie okaże się puzlem, którego wystarczy wcisnąc w dobre miejsce smile

Re: Czy znajdę gdzieś terapię Gestalt w Poznaniu?

O czym Ty piszesz w ogóle? To jakieś bujdy…

Jesteś psychologiem, żeby tak mówić, czy ot tak Ci się narzuciło? Ja sama korzystałam z ułusg profesjonalnego terapeuty. Przebyłam całą psychoterapii Gestalt w Poznaniu i rzeczywiście poczułam się jak nowo narodzona. Zobacz sobie ten link: https://psycholog-poznan.info.pl/psychoterapia-gestalt/, a kolega moe przynajmniej dowie się czegoś pożytecznego wink

Również korzystałam z pomocy gabinetu psychoterapii z linka Psycholog-Poznan.info.pl i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Pomogło mi to ogarnąć wiele ważnych spraw w życiu, nauczyłam się też brać odpowiedzialność za niektóre sprawy, a przede wszystkim nabrałam odwagi, ale tak to jest, jak się poznaje siebie.