Topic: Poszukiwana – firma oferująca frezowanie CNC w Białymstoku

Nie pomogli mi znajomi z Białegostoku, to może chociaż internauci big_smile tongue Otóż mój ojciec ma firme, która będzie niedługo robiła zlecenie w okolicach Białegostoku. Nie ma sensu się zagłębiać w szczegóły o co chodzi, ale w każdym razie będzie potrzebować gdzieś tam na miejscu kogoś, kto będzie w stanie zostać podwykonawcom do dość skomplikowanych prac frezarskich. Najlepiej, żeby to był ktoś pracujący metodami CNC. Jeśli macie znajomości, to podzielcie się proszę smile

Re: Poszukiwana – firma oferująca frezowanie CNC w Białymstoku

Powodzenia dla ciebie i ojca, ale szczerze mówiąc to całe życie mieszkam w Białymstoku i nie kojarzą nikogo takiego. Zastanowie się jeszcze, ale na ten moment raczej jestem pesymistycznie nastawiony

To chyba masz małe znajomości wink Jak chcesz zamówić frezowanie CNC w Białymstoku to mam dla ciebie propozycje nie do odrzucenia. Co prawda to firma nie działa w samym mieście, tylko w niedalekiej odległości, ale ma klientów głównie z Białegostoku. Wykonają ci frezowanie raz dwa. Tutaj: http://br-technology.pl/ masz wszystkie informacje na ich temat i konkretne opisy poszczególnych usług

No i bajka smile Nie ważne że obok miasta, ojciec bez problemu może osobiście odebrać. Dzięki za radę! W ogóle jestem pod wrażeniem, bo ta firma ma nie tylko CNC, ale w sumie wszystkie opcje obróbki metali jakie mi przychodzą do głowy