Topic: Czy ktoś wie co to jest Metoda Volla?

Powoli zaczynam mieć dość medycyny. Leczą mnie i leczą na stawy i nic z tego nie wynika, a ja dalej cierpie. Coś mi się stało z kolanami, puchną, bolą.. Niby wszystkiw wyniki mam dobre, nikt nie wie o co kaman. Niedawno ktoś mi wspominal o jakiejś nowej metodzie diagnozowania jakiegoś Volla, ktoś coś wie na ten temat?

Re: Czy ktoś wie co to jest Metoda Volla?

Coś mi się obilo o uszy. Metoda Volla to metoda niemieckiego lekarza. Jest to rodzaj elektropunktury, która pozwala na wykryciu źródła choróbska. Ma to coś wspólnego zarówno z medycyną dalekego wschodu jak i elektryki.

Mniej więcej tak jak piszesz. Trochę poznałem badanie metodą Volla i najprościej mówiąc, chodzi o to, że na naszych dłoniach i stopach znajdują się tak zwane meridiany, punkty odpowiadające za poszczególne organy wewnętrzne i jeśli się przepuści przez nie prąd o odpowiedniej częstotliwości to można zmierzyc nieprawidłowości w potencjałach punktów akupunkturowych, a te z kolei wskazują np. ogniska zapalne w organizmie. Generalnie Metoda Volla ma wysoką skuteczność.

Bujda na resorach, wieżycie w takie rzeczy? Tożto tylko kasa za to leci.

Może nie wiesz kolego, ale medycyna dalekowschodnia traktuje człowieka jako całość i dlatego jej skuteczność jest bardzo wysoka. Malo który lekarz patrzy na ciebie holistycznie, jesteś dla niego kolejnym „przypadkiem” i dlatego lecząc cię na serce może nie dostrzec, że masz na przykład guza na jelicie grubym.

Tia, medycyna chinska! pasą cie jakimś świństwem co smakuje jak zdechła ryba i to ma pomóc.

Przecież nikt ci nie każe z niej korzystać!

Mam już dość i bólu i ograniczenia ruchowego. Dziękuję za namiary, zaraz sobie o tym trochę poczytam.

Poczytaj i pomyśl jak najszybciej się do nich dostać. Mojemu dziecku pomogli, a miał mnóstwo różnych dolegliwości. Metoda Volla pozwala na szybkie wykrycie źródła choroby no i jej wyleczenie. Moje dziecko było tak zarobaczone, że organizm sobie zupełnie nie radził z toksynami, które te robale produkowały. Robilismy wcześniej mnóstwo różnych badań, na obecność robali również, ale je jest naprawdę trudno wykryć. Zresztą na stronie http://arkadiamed.com/ możesz dowiedzieć się znacznie więcej. I nie zwlekaj.