Topic: Interesuje mnie fotografia reklamowa w Częstochowie znajdę firmę świadczącą takie usługi?

Hej chce wejsc na rynek z nową marką produktów, a wiadomo nie ma skutecznej reklamy bez dobrych zdejęć które przyciągną uwage potencjalnego klienta, chcialbym nawiazac współpracę z firma, która oferuje usługi fotografii reklamowej w Częstochowie. Interesują mnie atrakcyjne oferty dla firm, moze podeślecie jakiś link, gdzie mógłbym sobie obejrzec portfolio ze zrealizowanymi projektami?

Re: Interesuje mnie fotografia reklamowa w Częstochowie znajdę firmę świadczącą takie usługi?

ja tam stoje na stanowisku, ze najlepszym sposobem na reklame jest poczta pantoflowa, jak twoje produkty beda dobre to same sie obronią bez wydawania kroci na reklame przemyśl to!!!

Re: Interesuje mnie fotografia reklamowa w Częstochowie znajdę firmę świadczącą takie usługi?

Obawiam się z w XXI wieku sama poczta pantoflowa nie wysatrxy, dzis każda firma musi być chocby obecna na facebooku blogu itp i tam musisz umieszczać fotografie reklamowe, filmiki promocyjne itp.

No właśnie na co dzien nie zdajemy sobie sprawy jak wazna jest fotografia reklamowa Częstochowa jest siedzibą wielu firm, które oferują tego typu usługi, ja np. korzystam z pomocy studia fotograficznego ze śródmieścia wejdz na http://www.foto-kreatywni.pl/portfolio/reklamowe gdzie znajdziesz kompleksową oferte dla firm łącznie z portfolio.