Topic: Potrzebuję namiarów na solidną firmę transportową z Warszawy

Witam wszystkich! Potrzebuję kontaktu do porządnej, niedrogiej i fachowej firmy transportowej z Warszawy. Chodzi o przeprowadzkę na terenie miasta, ale mam dużo ręcznie robionych mebli, które chciałbym przetransportować w stanie nienaruszonym. Prosze o powazne odpowiedzi bo kilka przenosin już miałem i wiem jak cierpią na tym meble. Pozdrawiam i z góry serdecznie dziekuje za pomoc.

Re: Potrzebuję namiarów na solidną firmę transportową z Warszawy

Nawet nic nie mów. Jestem za firmami przeprowadzkowymi bo wiedzą co i jak zabezpieczyć, przenieść żeby nie narobić szkód. Oczywiście mój mąż musiał jednak sam znosić lodówkę i wpadł na taki pomysł że miałam popchnąc ją na jego plecy kiedy stał 2 schodki niżej na klatce. To aż dziwne że się nie połamał, ale o lodówce nie można tego powiedzieć...

hahaha, co za kombinator tongue. Domyślam się że lodówki nie dało się odratować? Za cenę nowej zrobilibyście z 10 przeprowadzek no ale mądry Polak po szkodzie.

Cześć, jeśli interesuje Cię solidna firma transportowa Warszawa ma dobrych i niedrogich fachowców - http://transport-warszawa.com/o-nas/, przede wszystkim są ostrożni i to nie tylko jak patrzysz ale cały czas smile. Dzięki temu meble są nienaruszone. Poleciłam ich znajomej u której było dużo starych mebli do przesniesienia i tez wywiązali się perfekcyjnie, pozdrawiam.

Dzięki za odpowiedź. Jest już przynajmniej jakiś trop i początek od którego można zacząć smile. Nie zamykam tematu, cały czas jest aktualny wiec jesli cos komus przyjdzie do glowy to bardzo proszę pisać. Pozdrawiam.

Korzystałam z usług firmy o której piszecie i jestem bardzo zadowolona. Szybko, sprawnie i bez żadnych uszczerbków na przenoszonych rzeczach. Wiem że zawsze lepiej miec kilka firm do wybóru żeby sobie porównać ale słyszałam rózne rzeczy o innych firmach dlatego polecam tę sprawdzoną i niedrogą, na twoim miejscu bym się nie zastanawiała.

Właśnie o to chodzi, chciałem mieć wiecej możliwości ale chyba rzeczywiście nie ma sensu szukać i tracic czas w poszukiwaniu niewiadomo czego. Dzięki Za zaangazowanie i pomoc smile

Nie ma za co, ważne że coś udało ci się znaleźć. Pozdrawiam i miłej przeprowadzki, 3maj się!