Topic: Tanie kwatery w Łebie – gdzie szukać?

Wybieramy się na kilka dni nad Polskie morze, jeszcze nie wiemy za bardzo gdzie, ale faworytem jest Łeba. Czy jest jakaś szansa, żeby tam znaleźć kwaterę na 6 osób na w cenach odpowiadających przeciętnemu studenckiemu budżetowi big_smile Bardzo nam zależy, żeby spędzić aktywnie czas, więc to będzie chyba dobra baza wypadowa na wycieczki, co myślicie?

Re: Tanie kwatery w Łebie – gdzie szukać?

Moim zdaniem to jest co najmniej idiotyczny pomysł, żeby jechać nad polskie morze, jak chce się spędzić AKTYWNIE CZAS. Nie oszukujmy się, będziecie od rana do popołudnia leżeć na plaży co jakiś czas wchodząc do wody, jeśli akurat nie będzie zimna jak lód, a wieczorem wam zostanie Wieczorek Taneczny (w wersji kulturalnej) albo jakaś dyskoteka z dudniącym techno. W góry byście lepiej pojechali…

Oj już bez przesadyzmu…Osobiście cały urlop zawsze przemierzam Bieszczady albo Sudety, ale przecież nad morzem naszym też brakuje atrakcji, a skoro wybrali kierunek północny, to nie ma co ich przekonywać. Łeba to jest moim zdaniem dobry wybór, bo można robić sobie wycieczki po Słowińskim Parku Narodowym albo iść na latarnię morską na przykład. Jak dla mnie to jest najfajniejsza część wybrzeża.

Popieram koleżankę, Łeba to jest trafny wybór, w sumie wszędzie blisko macie stamtąd.Jak jechałem tam kiedyś to szukałem kwater w Łebie na http://super-wczasy.pl/kwatery/leba. Spaliśmy ostatecznie w bardzo dobrze wyposażonej kwaterze, a płaciliśmy grosze.

Od kiedy odkryłemten portal Super Wczasy wchodzę przed każdymi nadchodzącymi wakacjami ;)W Łebie też z niego korzystałem

Ojej, dziękują za zainteresowanie moją sprawą, bardzo pomogliście!