Topic: Pilnie potrzebuję dużych kartonów do pakowania

Dzień dobry! Pilnie poszujkuję dużych pudeł kartonowych . Czy ktoś z Was wie może, gdzie takie dostanę? Z góry dziękuję za odpowiedzi, będę bardzo wdzięczna za pomoc!!!

Re: Pilnie potrzebuję dużych kartonów do pakowania

Witaj, jak duże mają byc te pudła?? „Duże” to pojecie względne big_smile

już precyzuję... otóż wystawiłam w sieci ciuszki, zabawki oraz sprzęty po dziecku. Są to między innymi: bujaczek, wózek, przewijak, więc przedmioty raczej duże. Niesamowicie szybko znalazł siękupiec, ku mojemu zaskoczeniu, a nie zdążyłam się jeszcze nawet zastanowić, jak ja to wszystko popakuję przed wysyłką. Potrzebuję dużych kartonów, nie wiem skąd je teraz wziąć, a osoba, która kupiła rzeczy bardzo się niecierpliwi big_smile Oczywiście, w miare ,możliwości sprzety te rozłoże na części, mimo wszystko potrzebuję dużych pudeł. Czy ktoś wie, gdzie takie dostanę??

Witaj, witaj. Kiedy ja potrzebowałam większych kartonów do przeprowadzki, to dzwoniłam po hurtowniach opakowań i w jednej z nich dostałam gratis ogromne kartony po jakichś produktach

chyba nie mam na to czasu big_smile

Ja zamawiałam kartony do przesyłek przez internet. Nowiutkie, bez uszkodzeń a kosztowały naprawdę niewiele, grosze, nawet już nie pamiętam jaka to była kwota. W każdym razie to był chyba, z tego, co pamiętam, ten sklep - http://producent.kartop.com.pl/kartony , szybka wysyłka i jesteś uratowana wink wink pozdrawiam

Ja prowadze sklep internetowy i takich kartonów potrzebuję miesięcznie naprawdę sporo. http://producent.kartop.com.pl/o-firmie – zamawiam tutaj juz od dłuższego czasu, bo ceny są najniższe w porównaniu do sklepów, które dotąd znalazłem. Powodzenia smile

Też uważam, że najprościej, najszybciej i nabezpieczniej będzie zamówić kartony przez internet.

Szukaj w necie wink  A jeśli twoj klient jest tak bardzo zainteresowany wystawionymi przez Ciebie produktami, to na pewno poczeka jeden dzien dłużej wink pozdrawiam

Dziękie wielkie!!! Nawet nie wiedziałam, że są sklepy internetowe, które zajmują się sprzedażą pudełek big_smile Sklep super, i są duże pudła! Dzięki raz jeszcze, pozdrawiam Was!