Topic: Czy można zamówić woreczki na chleb z nadrukiem?

Siema. Swoją piekarnię mam i sprzedaje chleb. Widziałem ostatnio, że konkurencyjna piekarnia ma takie ładne woreczki z nadrukiem i też chciałbym coś takiego wprowadzić. Wiecie może gdzie to można zamówić i też u siebie zacząć stosować? Bardzo mi się to podoba

Re: Czy można zamówić woreczki na chleb z nadrukiem?

Rzeczywiście jak na woreczku od chleba jest nadruk to o wiele lepiej zupełnie to wygląda i można naprawdę dpobrze prosperować z takim systemem jak się chce. No moim zdaniem jest wiele takich firm, które woreczki oferują i chyba nie będzie problemu z załatwieniem

Na pewno nie bedze, wystarczy, że wejdziesz na stronę http://tripak.pl/oferta/worki-na-chleb/ i tutaj masz różne worki chleb w tym tez właśnie woreczki na chleb z nadrukiem i myślę, że warto spojrzeć tam, jak chcesz się wyróżniać na rynku i żeby wszyscy wiedzieli, że to jest chleb właśnie od Ciebie

No to kolega Ci podał akurat tripak.pl i widzisz od razu, że będiesz miał do czynienia z firmą, która stoi na wysokim poziomie i oferuje swoim klientom coś porządnego. Dobry chleb w dobrym opakowaniu na pewno przyciągnie uwagę smile

Dzięki w takim razie za Wasze rady i mam nadzieję, że się one sprawdzą również w prakyce jak już zacznę stosować taki sposób pakowania z własnym nadrukiem smile Oby się to udało wszystko tak jak planuję big_smile