Topic: Jaki punkt ksero w Poznaniu polecacie?

hej, szukam dobrego punktu ksero, w którym zarówno tanio skseruje podręczniki jak i podrukuje rozne materialy. Co polecacie?

Re: Jaki punkt ksero w Poznaniu polecacie?

znajdziesz kilka dobrych punktów. Jak szukasz w poznaniu taniego i dobrego ksero to szczególnie polecam ci swoje ulubione miejsce. O punkcie poczytasz sobie na tej stronie http://amik-poznan.pl/content/13-ksero-pozna-szybko-i-tanio, firma przyjmuje do druku dokumenty przesłane do nich na maila, więc nie musisz fatygować się osobiście, tylko już odbierasz gotowy zestaw dokumentów. Idą zawsze na rękę.

zgadzam się z koleżanką wyżej. Ten punkt ma bardzo dobre ceny jak na poznań i szybką uwijają się z robotą.   Świadczą szerokie usługi kaligraficzne, od ksero, po druk, laminowanie, skanowanie. Ja u nich skanowałam stare fotografie i bardzo fajnie to wszystko wyszło. Skany w bardzo dobrej jakości, poza tym dostałam jeszcze rabat, bo trochę tych zdjęć było, także nie zapłaciłam dużo. Przy innych usługach wiem, że też naliczają rabaty, także w porządku.

też ich znam. Znajdują się w centrum Poznania, przy ulicy murawiej, więc czy student czy uczeń ma do nich blisko. Godziny otwarcia też są spoko.Poza tym idealne miejsce dla żyjących oszczędnie studentów. Ceny bardzo atrakcyjne! Jak na centrum miasta to super sprawa. Duże kolejki w środku to potwierdzają! Warto tam zajrzeć.