Topic: Taniec dla dzieci w Warszawie – jakie miejsca polecicie?

Witam serdecznie. Chcę zapisać moje dziecko na zajęcia z tańca. Nie wiem gdzie takie zajęcia się w ogóle odbywają. CZy znacie jakieś miejsca, gdzie warto? I czy w ogóle na taniec warto dziecko zapisac? B ja chce, ona chce i nie wiem co z tgeo wyjdzie i co o tym w ogóle myśleć

Re: Taniec dla dzieci w Warszawie – jakie miejsca polecicie?

Oj, no co tutaj myśleć? Jak dziecko chce iść na taki kurs tańca to po prostu wysłać i tyle. Na pewno będzie zadowolone jak trafi na dobrych i życzliwych instruktorów którzy będą motywować do nauki tańca i będą zachęcać do tego, by rozwijać te swoje umiejętności taneczne

To prawda co kolega mówi. Poza tym sam taniec ma też wiele zalet – pozwala na taki ogólny rozwój człowieka. Przecież tam jest całe mnóstwo ruchu! No i do tego bardzo pozywtynie wpływa na postawę, kręgosłup. Moim zdanie taniec to jest naprawdę jeden z tych rodzajów sportu, które warto uprawiać, a w młodym wieku to już w ogóle warto smile

No dobrze, ale to w takim razie gdzie mogę na taki kurs zapisać? BO wiem, że co miejsce to obyczaje, a nie chce, żeby moje dziecko się zniechęciło już od razu, tylko żeby się spotkało tam naprawdę z fajnymi i pełnymi pasj ludzi, którzy nauczą je tańczyć

A może sprawdź http://www.risingstars.com.pl/oferta/taniec-dla-dzieci Jeśli chodzi o taniec dla dzieci Warszawa ma naprawdę sporo do zaoferowania, ale tutaj w tym miejscu to będziesz miała pewność, że trafiasz na ludzi z pasją i chęcią przekazywania jej innym, którzy chcą się nauczyć tańczyć

To prawda. Ja też bym chyba w pierwszej kolejności polecił Rising Stars, bo wiem, że mają ofertę prszytosowaną dla ludzi w różnym wieku. I dla dzieci, i dla dorosłych. Więc jak najbardziej warto się tam udać

W takim razie się tam udam i zobaczymy czy to moje dziecko rzeczywiście zapała taką miłością do tego tańca jaką teraz deklaruje jak mówi, że chce się nauczyć tongue

Dopóki nie zapiszesz dziecka to się nie przekonasz, więc lepiej po prostu zamiast dywagować to zapisać i zobaczyć co z tego wyjdzie tongue Powodzenia i trzymam kciuki za naukę tańca smile