Topic: Pomoce i materiały dydaktyczne dotyczące królów polskich

Czesć! Szukam pomocy i materiałów dydaktycznych dotyczących konkretnie królów polskich. Chciałbym jakos urozmaicić dzieciakom historię z tego okresu i tak sobie pomyślałem, że może jakieś plansze bylyby taka atrakcją? Pytanie tylko, czy sawogole takie rzeczy?

Re: Pomoce i materiały dydaktyczne dotyczące królów polskich

Myślę, że sa, tylko trzeba by było w necie może poszukać?

tak, w necie powinny być.

Ja nawet wiem, gdzie smile

Gdzie?

Słyszałes o takim sklepie, który nazywa się Plansze Dydaktyczne.PL? oni wlasnie zajmują się sprzedażą różnych pomocy i materiałów dydaktycznych dla nauczycieli czy wyposażenia do szkół.

Nie, a coś więcej jeszcze?:)

To w takim razie proszę bardzo jeszcze link: http://planszedydaktyczne.pl/ do głównej strony, a tam już musisz szukać pomocy i materiałów dydaktycznych w konkretnych zakładkach tego, co potrzebujesz. Ja akurat ucze biologii, wiec zamawiałam plansze dotyczące anatomii człowieka. Ale sa tez do innych przedmiotów. Bez problemu je powinienes je znaleźć smile a i jeszcze jedna dobra wiadomość – dużo nie kosztują. Nie ukrywam, że cena mnie przekonała.

No wlasnie – to jest budżetówką – zawsze brak kasy na wszystko. Ale jeśli dużo nie kosztują, to może moja dyrektorka nie będzie marudzić wink) Dzieki za pomoc!