Topic: Czy znajdę gdzieś solidną porównywarkę kont bankowych?

Przeszukałem już chyba całą sieci i poza zdawkowymi komentarzami nie udało mi się trafić na nic konkretnego w kwestii porównania kont bankowych. Zastanawiam się czy czasami banki same nie blokują takich porównań. Może Wy macie jakąś tajną wiedzę, gdzie można poszukać fajnych zestawień?

Re: Czy znajdę gdzieś solidną porównywarkę kont bankowych?

Witaj, szukasz spisku, jak wszystko jest podane na tacy. Nie ma żadnych ukrytych informacji po prostu źle szukałem. Ja od razu znalazłem ciekawe porównanie i gdybym był teraz zmuszony do wybrania jakiegoś konta, to wiem, jakie ono będzie.

Heheh faktycznie pojechałeś z tym brakiem porównań. Zobacz tutaj http://www.darmowekontabankowe24.pl/porownywarki-kont-bankowych.html jest analiza chyba wszystkich ofert banków w naszym kraju. To powinno wystarczyć, przynajmniej tak mi się wydaje.

Nic lepszego nie znajdziesz i tego jest pewna. Tak jak Tty szukałam fajnego porównanie i są i to w dużej ilości zestawienia, ale są one sponsorowane przez poszczególne banki, więc ich wartość jest na pewno ograniczona. Jak coś jest lepsze to się nie pojawia, a tutaj szczera i pewna informacja.