Topic: Gdzie najlepiej kupić wykładzinę?

Zdecydowałam, że najlepszym rozwiązaniem dla mojego mieszkania będzie wykładzina ale nie wiem, gdzie takich szukać. Jak myślicie, lepszy będzie jakiś mniej znany sklep czy sieciówka? Szukam naprawdę dobrego produktu.

Re: Gdzie najlepiej kupić wykładzinę?

No to powodzenia życzę, ja szukałam ostatnio wykładzin w Lublinie i nic kompletnie mi się nie podobało. A szukałam w sklepach no name, wychodząc z założenia, że w tych popularnych sieciówkach są raczej produkty niższej jakości (przynajmniej moim zdaniem)

Ja akurat szukam wykładzin podłogowych w Szczecinie, nie myślałam, że tak źle jest z tego rodzaju produktami… teraz tyle wszystkiego jest w sklepach

Bez przesady, wszystko można znaleźć tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać i nawet mniej ważne jest gdzie się mieszka, od czego jest Internet?  Polecam zajrzeć tutaj: http://www.wykladziny.net/kontakt/5/wyk … owe-krakow, znajdziecie tam wszelkie rodzaje, bez względu na to, czy potrzebna jest wam wykładzina biurowa, przemysłowa czy normalna do domu, czyli na przykład dywanowa. Ceny dobre, jakość świetna, czego chcieć więcej?

Faktycznie trzeba wiedzieć gdzie szukać, dzięki za namiar smile

Proszę