Topic: Wejście do biurowca

Kończymy powoli budowę niedużego obiektu biurowego w którym finalnie może znajdzie się góra 5-6 firm. Pierwotny projekt przewidywał klasyczne drzwi otwierane klamką ale ostatnio koncepcja się zmieniła i wykoncypowaliśmy że zrobimy to jakoś bardziej... efektownie? Jakie rozwiązanie zdaniem Was byłoby odpowiednie?

Re: Wejście do biurowca

Jak ma być bez klamki to moja pierwsza myśl – rozsuwane na fotokomórkę jak w markecie big_smile Ale jest jeszcze inna opcja - http://drzwiwloskie.pl/drzwi-automatyczne/. Coś w klimacie „lepszych” centrów handlowych czyli drzwi obrotowe. Ja bym tę opcję wziął poważnie pod uwagę bo doda to budynkowi oryginalności.

No ten pomysł kolegi z obrotowymi naprawdę ciekawy, faktycznie spotyka się to głównie w jakichś galeriach sklepowych. Bez względu na sposób wchodzenia chyba musicie zamontować drzwi wejściowe metalowe bo wszystko powinno mieć solidny charakter. Poza tym kwestie bezpieczeństwa należy mieć na uwadze.

A jakie macie pomysły na drzwi do wnętrz, rozumiem że już są wybrane? Może warto pomyśleć o tym, by te wejściowe jakoś wizualnie nawiązywały do wewnętrznych? W tych czasach spójność wizerunkowa jest bardzo ważna ale to tylko taka moja mała sugestia.

Fajnie że zwracacie uwagę na detale. To ważne bo pomieszczenia będziecie wynajmować klientom biznesowym a co za tym idzie oni też będą chcieli żeby ich obiekt się ciekawie i estetycznie prezentował.