Topic: Nie umiem zarządzać pieniędzmi, co robić?

Witam drogie panie. Mam być może nietypową sprawę – chodzi o to, że mąż mi cały czas zarzuca, że nie potrafię gospodarować pieniędzmi, jestem rozrzutna i za dużo wydaję. Ma trochę racji, jednak chciałabym mu pokazać, że mogę się zmienić. Tylko jak nauczyć się oszczędzać kasę? Jakieś pomysły?

Re: Nie umiem zarządzać pieniędzmi, co robić?

Słuchaj w Poznaniu MetisGroup doradza finansowo, więc może byś poszła do takiej firmy, powiedziałabyś jaka jest sytuacja i może jakoś by Ci pomogli?

Myślisz, że oni się zajmują takimi sprawami? Sama nie wiem…To mi się tak kojarzy, że trzeba mieć dużo pieniędzy.

Oczywiście, że tak! Powiesz, ile masz dochodu miesięcznie i oni ci pomogą rozsądnie zaplanować wszystkie wydatki. Sama korzystałam z ich usług, kiedy potrzebowałam sprawdzonych doradców od inwestowania, więc śmiało mogę Ci polecać. Co Ci szkodzi? Może czegoś się nauczyć i mąż się zdziwi?

Hmm…może macie rację! W sumie to już nawet wyobrażam sobie jego minę, jak pod koniec miesiąca nie tylko uda mi się coś zaoszczędzić, ale nawet zostaną mi pieniądze. To się zdziwi! Dzięki Wam