Topic: Promocja nowego produktu firmy i specjalne torby

Witam serdecznie. Za jakiś czas moja firma wprowadza na rynek nowy produkty. W ramach tego zastanawiam się nad zamówieniem specjalnych torebek z nadrukiem aby ładniej się to wszystko prezentowało. Czy ktoś zna może firmę gdzie mogę coś takiego zrobić? Zależy mi na niskiej cenie bo dużo pieniędzy poszło w promocje produktu.

Re: Promocja nowego produktu firmy i specjalne torby

Jeżeli zależy ci na czymś fajnym i sprawdzonym to firma Doma Pak produkuje torby papierowe i to w bardzo fajnej cenie. Zamawiałem kiedyś u nich takie torby z logiem firmy żeby mieć na jakieś specjalne okazje. Bardzo dobra jakość wykonania i do tego fajna cena przy większym zamówieniu wink Wysyłam link do strony w pw.

Mam zapisany link do drukarni która produkuje materiały reklamowe. Wysyłam link na pw ale musisz osobiście się z nimi skontaktować żeby dogadać szczegóły. Firma ma bardzo dużo zleceń i czasem jest problem z terminami ale wszystko można jakoś dograć smile

Zamówiłam takie torby na allegro. Warto też tam poszukać bo często firmy wystawiają aukcję gdzie masz np. 1000 sztuk takich torebek tylko są tam jakieś wytyczne w sprawie projektu. Jeżeli nie chcesz czegoś specjalnego to można znaleźć fajną ofertę w dobrej cenie wink