Topic: Szafa myśliwska

Witajcie koledzy! Niedawno zdałem egzamin na myśliwego i jestem w trakcie załatwiania pozwolenia na broń, a do tego potrzebuję również odpowiednią szafę, która będzie stanowiła zabezpieczenie przed osobami trzecimi –wiec musi spełniać odpowiednie wymagania. Możecie mi polecić jakiegoś solidnego producenta?

Re: Szafa myśliwska

Zajrzyj na stronę http://www.polskie-szafy-metalowe.pl/se … -pancerne/ tam znajdziesz jakieś sejfy albo kasy pancerne, które z pewnością ochronią twoją broń przed osobami trzecimi – choć moim skromnym zdaniem powinieneś odpuścić sobie to całe łowiectwo i dać spokój tym biednym zwierzakom – po co je zabijać?

to nie jest forum do dyskusji na temat potrzeby istnienia myśliwych – jeśli chcesz to zajrzyj na odpowiednie strony łowieckie i wzbogać swoją wiedzę w tym zakresie. Nie jesteśmy bezdusznymi istotami, które chodzą do lasu i zabijają wszytsko co się rusza. A sejfy to nie jest rozwiązanie na broń…

Dokładnie – wszystkim, którzy uważają że myśliwi są niepotrzebni zapraszamy na dedykowane do tego fora. My też dokarmiamy zwierzynę w trakcie zimy, a polowania odbywają się według ściśle określonego planu i nie możemy strzelać do wszystkiego co zobaczymy. A co do szaf myśliwskich to ten producent mebli metalowych, którego polecała koleżanka również posiada tego typu produkty. Jest to jeden z najlepszych polskich producedntów na rynku i ja sam oraz członkowie mojej rodziny posiadają meble jego produkcji. Nie znam negatywnych opinii

Zgadzam się z przedmówca – ten producent również moim zdaniem jest najlepszym na rynku

a co możecie powiedzieć o regałach jezdnych tego producenta?

Takie rozwiązanie daje nieograniczone możliwości – na małej przestrzeni możesz przechowywać duża ilość dokumentów, do których w każdej chwili może być łatwy dostęp. Jeśli wybierzesz meble z mechanizmem korbowym to masz znacznie łatwiejszą możliwość przesuwania regałów – tzn. nie musisz wykorzystywać zbyt dużej swojej siły

Zgadzam się – jeśli chodzi o regały jezdne producent którego tutaj wszyscy polecają jest najlepszym na rynku. Sami posiadamy ich rozwiązania i jesteśmy bardzo zadowoleni