Topic: Czy ktoś miał już rower MTB i mógłby coś polecić?

Od dawna zastanawiam się nad kupnem nowego rowerka. Najbardziej podoba mi się MTB. Kilka modeli jest naprawdę przyzwoitych. czy ktoś miał do czynienia z ta firmą? Albo wie gdzie najtaniej można kupić taki rower?

Re: Czy ktoś miał już rower MTB i mógłby coś polecić?

Jasne tutaj masz całkiem przyzwoite ceny rowerków MTB http://supersportowy.pl/5-mtb. Jak porównasz z innymi sklepami to wychodzi naprawdę korzystnie. A co, do samej marki MTB. Mi bardzo odpowiada. Dużo jeżdżę po górach, a te rowery są idealne do stromych wzniesień i jazdy po kamieniach. Ogólnie czuję się na nim bezpiecznie. Na takim ternie to jest bardzo ważne.

Tak, Super Sportowy to mój ulubiony sklep.  Nie można o nich złego słowa powiedzieć. Mają świetną obsługę, która naprawdę zna się na rowerach. Może dlatego, że oprócz sprzedaży zajmują się również naprawą. Widać, że rowery to ich pasja.

jeżeli chodzi o MTB, to mogę powiedzieć coś na ten temat, ponieważ sam mam taki rower big_smile Jeżdżę nim od dwóch lat, dosyć intensywnie i cały czas wygląda jak nowy. Być może jest to głownie moja zasługa wink Bardzo dbam o ten rower. Ale  z drugiej strony byle jaki sprzęt i tak by się rozsypał.

Wiadomo, każdy rower wymaga odpowiedniej opieki. Lepszy rower lepiej trzymać w zamkniętym, zadaszonym pomieszczeniu np. szopie lub piwnicy. Oczywiście może tez być mieszkanie czy dom.

Główną zaleta rowerów MTB jest najnowsza technologia ich produkcji. Dzięki niej nadają się do każdych, nawet najtrudniejszych warunków.

Chyba się zdecyduję. Cenowo nie wychodzi tak źle, a jakościowo jest wręcz rewelacja.