Topic: Czy sprzęgła ZF są faktycznie takie dobre?

Witam. Zastanawiam się nad zakupem sprzęgieł marki ZF ale mam wątpliwości czy na pewno są takie dobre, czy tylko reklamowane jako takie. Czy ktoś ma z nimi jakieś doświadczenia?

Re: Czy sprzęgła ZF są faktycznie takie dobre?

Nie wiem w sumie czym różnią się sprzęgła ZF od innych (może ceną? Ale nie wiem jak to wygląda) ale skoro można je znaleźć tutaj: http://apex.kepno.pl/index2.php?page%5B0%5D=zachodnie to widoczne są dobre i warto w nie inwestować. Ja bym brał w ciemno bez zastanowienia jak bym potrzebował takich części

Tzn? Czemu tak uważasz?

Bo znam sklep APEX od dawna i wiem że oni nie sprowadzają złej jakości sprzętu. Nieraz kupuję tam coś bez sprawdzania w ogóle opinii w necie i jeszcze mi się nie zdarzyło żebym miał do czegoś jakieś zastrzeżenia. Więc nie znając tematyki mogę odpowiedzieć na twoje pytanie z tematu że tak smile

Co za pewność smile Skoro tak to może i ja powinienem zaufać temu sklepowi i nie zastanawiać się nad zakupem tych sprzęgieł tylko faktycznie postawić na ponoć tak dobrą markę

Ja znam tę marke, faktycznie ma bardzo solidne produkty, z tego słynie więc opłaca się nawet zapłacić więcej

Dzięki