Topic: Poduszki ortopedyczne i śliniaki.

potrzebujemy dwóch rzeczy, najlepiej w jak najlepszej cenie, ale też żeby nie była to jakaś fabryczna porażka… wiecie o co chodzi.;) poduszki ortopedyczne i śliniaki – ktoś coś widział, wie, poradzi skąd najlepiej je kupować?? Chodzi o poduszki dla osoby dorosłej, mamy teraz tymczasowo pod opieką ciotkę żony i musimy się lepiej wyposażyć, bo nam kobieta tutaj straszne niewygody cierpi.;p a śliniaki dla malucha.;)

Re: Poduszki ortopedyczne i śliniaki.

ja kupowałam ostatnio w Poznaniu poduszki ortopedyczne lędźwiowe - ABA MEDICA S.A. ma przyzwoite produkty, mogę polecić.;) dzięki takim poduszkom można naprawdę lepiej wypocząć, a szczególnie w przypadku osoby ciężko chorej to ma znaczenie. Jeśli kręci się całą noc to potem jest niewyspana i marudna, choćby nawet miała najlepsze intencje i nie chciała marudzić… widzę, że śliniaki też mają http://abamedica24.pl/121-sliniaki-i-podklady-, może się przyda?:)

nie dość, że może się nie wyspać, to jak ma złe podłoże jeszcze może się skóra poobcierać i zrobią się odleżyny. Warto mieć pod ręką opatrunek parafinowy - ABA MEDICA S.A. też je ma w swojej ofercie. Chociaż u nas na szczęście osoba chora poczuła się znacznie lepiej i wymaga teraz mniej troski i sprzętu medycznego. Kupujemy za to hurtem pieluszki dla dzieci - abamedica24.pl nam je dowozi hurtem, bo urodziły się nam trojaczki… potrójne szczęście.:D

o, to gratuluję trojaczków! Chociaż nie wyobrażam sobie jak można ogarnąć to towarzystwo.:D powodzenia życzę i odwagi!!