Topic: Jakie łóżko wstawić do pokoju nastolatka?

Hejka:) napisze tak w skrocie, jestem z żona po rozwdzie na co dzień syn mieszka z matką, ale teraz syn ma zamiszkać ze mna bo jago natka wyjeżdża za granicę na kilka miesiecy do pracy, syn zamieszka w pokoju z moim drugim synem ale zastawiam się tylko jakie łóżko tam wstawic.

Re: Jakie łóżko wstawić do pokoju nastolatka?

Ja nie wiem ludzie sie rozwodza i traktuja dziecko jak mebel, który można przestawiac z kąta w kąt.

fakt pytanie było o łóżko, ale nie po to zebys komus do sypialni zaglądała. co do łóżek polecam takie nowoczesne możesz sie zdecydowac na pojedyncze łożko z przestronnymi szufladami jak masz miejsce w pokoju na dwa łóżka, a jeśli to jakiś mniejszy pokoik to zawsze mozesz wtawic do pokoju chłopaków łożko piętrowe.

Nie znasz mnie więc dlaczego mnie oceniasz życie się ludziom roznie układa, nie traktujemy wcale syna jak mebel syn ma tu szkołe, więc to najlepsze wyjscie.

nie przejmuj się niektorym ludziom nic się nie da przetłumaczyć, co do łózek to łóżka młodzieżowe są różne tak jak zauważyl kolega, najlepiej udaj się do salonu meblowego stacjonarnego, tam pomogą ci cos wybrac mozesz też zamówienie zlozyc przez internet.