Topic: Wycieczka z audio guide – czy warto?

Cześć! Wybieram się na wycieczkę z systemem audio guide ale nie wiem co o tym myśleć. Jakby nie patrzeć to fajne udogodnienie ale czy jest to komfortowe i nie przeszkadza w zwiedzaniu? Prosze o odpowiedzi forumowiczów którzy mieli okazje sprobowac, pzdr.

Re: Wycieczka z audio guide – czy warto?

W wakacje byłam na pielgrzymce z systemem audio guide i musze powiedziec ze bylo bardzo fajnie. Kazdeslowo jest wyraźnie slyszalne, dzieki czemu nawet jak jesteś daleko od przewodnika albo coś hałasuje w poblizu to i tak wszystko jest słyszalne. Zdecydowanie wiecejsie z takiej wycieczki wynosi bo ja mam tak ze czestosie na cos zagapie, zamysle i nic do mnei nie dociera. Przy audio guidzie tak sie nie działo i nic mi nie umknelo.

Pierwszy raz miałem do czynienia z tym systemem na pielgrzymce zagranicznej. Wrażenia również pozytywne, zdecydowanie lepiej ze słuchawką niż bez. W zasadzie tylko dzięki temu pielgrzymka do Japonii się udała i była bezpieczna. Wiecie jaki tam jest harmider na ulicach? Nie było szans usłyszeć co mówi przewodnik a chwila nieuwagi i już grupa znikała z oczu. Sam sie zgubiłem dwa razy ale dzieki temu ze przewodnik miał ze mna kontakt mogłem sie odnaleźć. Czułem sie jak jakis tajny agent tongue

Audio tour guide znam z wycieczek po zakładzie produkcyjnym. Nie miałyby sensu gdyby nie ten system hałas jest taki ze nikt nie uslyszalbyoprowadzajacego. Pozdrawiam serdecznie.