Topic: Hostessy na promocje

Dzień dobry i nie będę tu owijac w bawełnę tyloodrazu do sedna sprawy może przejdę. Chciałbym wynająć hostessę na promocję w markecie. Akurat prowadzimy teraz dosyć sporą akcję reklamową i chcemy właśnie też trochę do marketów wejść. Oczywiście już pozwolenia mamy wszystkie załatwione terminy ustalone, tylko hostess nam trzeba. Jakieś propozycje?

Re: Hostessy na promocje

No jak korzystałem kiedyś z takiej agencji hostess Caneli i muszę przyznać, że byłem bardzo zadowolony. Panie przyszły do pracy uśmiechnięte, odpowiednio ubrane, przygotowane, no i kompetentne. Co prawda u mnie to nie była promocja w markecie tylko trochę inna działka, ale wypadło to wszystko wzorowo i byłem naprawdę bardzo zadowolony smile

O, to fajnie słyszeć, że jest taka opcja ogólnie i że można z niej skorzystać. A powiesz mi jeszcze tak mniej więcej jak to wyglądało z kosztami? Bo mnie to bardzo ciekawi, a nie mogę znaleźć nigdzie dokładnej informacji na ten temat

Wiesz co, wyszło to akurat o wiele taniej niż sobie wyobrażałem, że może to kosztować, więc akurat ta kwestia jest całkiem spoko i można spokojnie sobie tam podziałać w tej kwestii bez obaw, że to jakoś tam finansowo wyjdzie źle tongue

No to w takim razie mam nadzieje, że ta agencja hostess w Gdańsku, którą znalazłem u siebie też mnie tak zadowoli i że wszystko pójdzie po mojej myśli. No nic dziękuję Ci za Twoje opinie, bo były dla mnie bardzo przydatne smile