Topic: Gdzie tanio i dobrze montują okna?

Dzień dobry, szukam jakiegoś taniego montażu okien. Zależy mi też na tym by robota była wykonana stosunkowo szybko i sprawnie. Nie mam za wiele czasu chciałabym zdążyć z wykończeniami przed zimą, żeby się jeszcze wprowadzić. Aha no tak domek jest we wrocalwiu, więc generalnie interesują mnie fachowcy z tych okolic.

Re: Gdzie tanio i dobrze montują okna?

Fajna firma, która tanio montuje okna to Cerchem.com.pl. Są naprawdę bezbłędni. Polecił mi ich mój szwagier, a  on się zna na rzeczy. Fajnie bardzo szybko wszystko ogarnęli. Nie guzdrali się ani ni z tych rzeczy. Okna wstawione doskonale. Wszystko śmiga  już od trzech lat i chyba już się nie zepsuje. Tak dobrej firmy to ze świecą monża szukać. Szczególnie jeśli spojrzy się na cenę, bo jest naprawdę tanio. Nie wiem czy jeszcze jakaś firma ma tak niskie ceny.

Świetna firma. Wstawiali mi drewniane okna w całym domu. Od dużych balkonowych, po dachowe. Znają się na wszystkim z zakresu okien i drzwi. Można im zaufać. Robili też drzwi u mojej koleżanki i też było w porządku. No a jeśli zależy ci na cenie to musisz wiedzieć, że byli najtańsi jakich znalazłam. Nie będę urywać początkowo wybrałam ich włąśnie ze względu na cenę. Ale na pewno nie żałuję.

Jasne każdy by chciał, żeby było najtaniej najszybciej i najlepiej, ale ak się po prostu nie da tongue zawsze muissz wybrać tylko dwie opcje albo tanio i szbko, ale nie dobrze, albo dobrze i szybko, ale dorogo, albo tanio i dobrze ale na pewno nie szybko. Takie są realia rynku. Nie ma się co oszukiwać. Musisz coś wybrać.

Oj jaki z ciebie pesymista, wszystko zależy na jaką skalę działasz. Jak robisz więcej to stać cię na mniejesze marże. Można mięc tanio i szybko i dobrze. To jest taka wymówka tym co się nie udało, ze nie mogli spełniać wszystkich oczekiwań.

Jak by się nie dąło to nikt by mi nie dał namiarów na dobrą firmę, a jednak kilka postów wyżej widnieje takikontakt. Więć proszę pana jak się chce to można i tyle w temacie.