Topic: Przyjęcie weselne pod Warszawą

Witajcie, szukam miejsca na zorganizowanie obiadu weselnego połączonego z zabawą do rana. Wraz z przyszłą małżonką zależy nam na tym, aby jedzenie było pyszne i zdrowe. Szukamy Sali eleganckiej, o wysokim standardzie i ładnej okolicy, tak aby sceneria byla malownicza i zachwycajaca big_smile Przychodzi Wam do glowy cos, co jest warte polecenia? Pozdrawiam!!!

Re: Przyjęcie weselne pod Warszawą

Witaj, Polecam zajrzeć tutaj: http://www.hoteldebowagora.pl/przyjecia, słyszałem, że hotel jest bezkonkurencyjny, nie ma sobie równych wink Położony nad jeziorem, sceneria tak jak sobie zyczysz – malownicza big_smile standard wysoki, podobno rewelacja. Moj znajomy z pracy byl tam na weselu swojej siostry, byl zachwycony

Też słyszałam , że w Płocku przyjęcia weselne są najpiękniejsze, a każdy kto miał styczność z tym miejscem, bardzo zachwala. Jedzenie jest podobno przepyszne!

Z ciekawości wszedłem na stronke hotelu (co prawda slub mam dopiero za dwa lata, ale juz sie mozna rozgladac wink i widze, ze tam wlasnie, mogą zorganizowac pod Warszawą event firmowy. Ktoś korzystal kiedys z tych uslug?

Taaak, to bardzo duzy kompleks, gdzie organizuje sie rowniesz rozne eventy firmowe i centra konferencyjne. Na pewno dobre wyposazenie w sprzet i profesjonalna obsługa! Poza tym mozna tam zorganizowac swietny wyjazd integracyjny smile

Też tam byłem na jednej konferencji i zupelnie fajna sprawa z tym hotelem smile Polecam kazdemu!