Topic: Internetowa wulkanizacja?

Wiem, że temat brzmi absurdalnie, ale nie mogłem się powstrzymać od tego by tak go nazwać. Chodzi mi oczywiście o sklepy internetowe, które sprzedają opony. Jeśli chcecie się czymś podzielić zapraszam. Ja osobiście jeszcze nie miałem okazji kupować opon drogą online, ale nie oznacza to, że w przyszłości tego nie zrobię. Chciałbym najpierw zobaczyć jakie są wasze doświadczenia w związku z tym. Podzielcie się jeśli łaska ;P

Re: Internetowa wulkanizacja?

Witaj. Doskonale rozumiem temat. Ja tez nie kupowałem jeszcze opon w ten sposób. Moi znajomi kupowali wybór padł na markę Michelin. Wydaje mi się, że kupowanie w takim sklepie internetowym jest lepsze, bo muszą cię czymś zachęcić. Dają rabaty, jakieś inne okazje itp. Ja jeszcze mam swoje dobre, ale jak się wysłużą to sobie kupie nowe ze sklepu internetowego.

Witam. Ja kupowałem całkiem niedawno opony ciężarowe Bridgestone. Musiałem wziąć pod uwagę zakupy internetowe, bo akurat nie było mnie w domu na miejscu. Żonie nie chciałem zostawiać takiego obowiązku. Wszedłem na stronę, wybrałem i są. Jestem jak na razie zadowolony. A co do cen… wszędzie są takie same, tyle że w ten spoóśb wygodniej.

Witajcie kochani. Ja z kolei mogę z czystym sercem polecić sklep.opony-kunicki.pl . Mój mąż kupił tam całkiem tani komplety opon na zimę i lato i jesteśmy zadowoleni. Za jednym zamachem mamy problem z głowy, a dzięki temu że kupowaliśmy w dwa komplety dostaliśmy rabat.

Witam. Wszystko zalezy od tego co kupujesz. Niektórzy wolą nowe inni lubują się w używkach. Dla jednych tanie opony motocyklowe mogą być zupełnie niegodne uwagi, bo używki są na przykład tańsze. Ludzie mają różne upodobania.

Ja polecam kupować w sklepach internetowych, wygoda i niskie ceny robią swoje.