Topic: W jakim sklepie rowerowym w Poznaniu dostanę też akcesorie i dodatki??

Witam serdecznie, chciałym dostać od was namiar na jakiś dobry sklep rowerowy w którym kupię też dodatki typu kask, buty na rower itp. Nie chcę latać po stu miejscach tylko kupić wszystko na raz. Do tego zależy mi na jakości. Kojarzycie taki sklep gdzieś w Poznaniu albo ewentualnie online?

Re: W jakim sklepie rowerowym w Poznaniu dostanę też akcesorie i dodatki??

Na moje oko to ty w każdym sklepie rowerowym dostaniesz akcesoria, dziwne pytanie…

Ja się zaopatrywałam też w dodatki razem z kupnem rowera na http://bikefun.pl/. Super strona i naprawde porządny sklep! Maja najbardziej znane i popularne marki i rowerów i właśnie tych dodatków. Ja sobie kupiłam tam super lekki kask i takie ściągacze na dół do spodni do jazdy rowerem i jestem mega zadowolona

To bardziej ci zależy na sklepie z dobrymi rowerami czy dodatkami? Ja tam zawsze patrzę na rower, bo dodatki to sobie można zawsze dokupić, a w końcu rower to chyba najważniejsze

Rozumiem cię- też nie lubie latać po kilku sklepach, jak wiem że są takie że wszystko szybko sprawnie załatwie na raz. Kupowałam rower marki Kross na stronie http://bikefun.pl/rowery-kross-trans i tam też znalazłam dodatki. Jak bys był w tym stacjonarnym punkcie to sprzedawca na pewno doradzi ci co potrzenujesz dodatkowo do jazdy- w moim przypadku tak było. Pamiętam, że kupiłam dobre zabezpieczenie, a wybór był naprawde duży i zróżnicowany

dziękuję za wszystkie opinie i już się zdecydowałem chyba. Ogółem to przeglądałem te rowery z linka i chyba zdecyduje się na Krossa Evado 4.0 bo wydaje mi się, że najbardziej będzie pasował bo planuje jazdę na różnych nawierzchniach i tych utwardzanych i nie, a jest bardzo uniwersalny i praktyczny.