Topic: Duża firma produkcyjna a pozwolenia

Witam wszystkich. Jedna z dużych firm chce otworzyć u nas swoją filie. Będzie do spora hala produkcyjna. Oczywiście zanim zainwestują u nas pieniądze, chcą wiedzieć wszystko na temat pozwoleń i ewentualnych komplikacji w trakcie inwestycji. Jak ma się do tego ochrona środowiska?

Re: Duża firma produkcyjna a pozwolenia

Zależy co firma będzie produkować. Na pewno pierwszą rzeczą jaką będziesz musiał zrobić to raporty. Wejdź na tę stronę http://www.eko-l.pl/raporty-srodowiskowe. Firma musi określić czy ewentualna inwestycja nie będzie miała negatywnego wpływu na środowisko.

Najlepiej skorzystać z usług firmy, która zajmuje się w firmie ochroną środowiska. Wtedy możesz mieć pewność, że ktoś przyjedzie i sprawdzi wszystko. Przy okazji taka firma doradzi w kwestii dalszego postępowania. Firma z linku powyżej jest jak najbardziej dobrym wyborem. Skontaktuj się z nimi o określ jaki masz problem.

Firma o której pisałem wcześniej chroni środowisko w Trójmieście. Mogę ci ją polecić , bo współpracujemy razem już prawie rok. Nie tylko są bardzo pomocni, ale potrafią załatwić wiele rzeczy o których nawet nie mam pojęcia big_smile

Dzięki wszystkim za opinię. W tym tygodniu powinienem dostać wszystkie informacje na temat planowanej inwestycji. Będę wtedy wiedział wszystko i dowiem się jakie są procedury. Pozdrawiam wszystkich.