Topic: Gdzie kupię fototapety z krajobrazami i zdjęciami natury??

Witam, zajmuję się aranżacją sklepu ze sprzętem turystycznym i szef wymyślił sobie, że na ścianach sklepu powinniśmy mieć fototapety ze zdjęciami morza, gór i innych widoczków. Nie żeby mi się to nie podobało, ale nie mogę znaleźć takich, które nie wyglądałyby tak banalnie. Macie jakiś dobry sklep?

Re: Gdzie kupię fototapety z krajobrazami i zdjęciami natury??

Najlepszy z tego co słyszałem jest portal www.decorshop.eu. Kiedyś przepytywałem znajomych i mi go polecili. Sam kupiłem tam fototapetę do pokoju córki i była zachwycona. Wybór masz ogromny, dlaetgo sądze ze znajdziesz tam dużo zdjęc natury itp.

Twój szef miał wspaniały pomysł! Fototapety świetnie ożywiają wnętrze i szczególnie w takim sklepie będą się o wiele lepiej prezentować niż gołe ściany. Powodzenia w szukaniu- chętnie zajrzę do sklepu smile

Też szukałem kiedyś na tym portalu, co kolega polecał i rzeczywiście dużo jest do wybierania i łatwo się to robi bo możesz kliknąć sobie w fototapeta góry, las, zwierzęta czy co tam sobie chcesz i ci wyskoczą konkretne. Na innych stronach strasznie mnie to denerwowało, że nie mogłem jakoś tego skonkretyzować. Swoją drogą też mam w domu zdjęcie gór i codziennie uwielbiam na nie patrzeć.

Może spróbuj przekonać szefa że to nie jest dobry pomysl, bo chyba będzie glupio wygladac jak tapeta na kazdej scianie będzie i to jakos nie w jednym stylu

Dzięki za pomoc, już wybrałam parę ładnych widoków i pokażę szefowi, myślę że będzie zadowolony. Mam tylko jeszcze pytanie jak z trwałością tych tapet, nie odklejają się?

U mnie się dobrze trzyma a jest już dwa lata. Jak nie chcesz kleić tego klejem do tapet to tam jest też opcja tapety samoprzylepnej- mniej zachodu przy nakładaniu na ścianę

Witam, ja też mam u siebie w sklepie rowerowym fototapetę ze zdjęcia jak facet jeździ na rowerze w górach i wygląda ekstra, wszyscy się pytają czy to ja haha. Nic mi się nie odlepia jak na razie